Wyświetlanie 1-12 wyników 17

 • Masło z białej trufli

  10,71 - 48,09

  Specjały na bazie masła i białej trufli. Idealnie nadaje się jako dodatek do grzanek i nadzienia do przystawek, pierwszego i drugiego dania, omletów, aw każdym razie jako baza do wszystkich dań z truflami.

  WybieraćŁadowanie Fatto
 • Krem Pecorino Romano DOP z cenioną czarną truflą 80 gr

  8,64

  Specjały na bazie Pecorino Romano DOP i cenionej czarnej trufli. Idealnie nadaje się jako przyprawa do grzanek i pierwszych dań.

  Czytaj więcejŁadowanie Fatto
 • Ketchup i letnia trufla 90 gr

  5,82

  Specjały na bazie ketchupu i letniej trufli. Idealny do przyprawiania mięs, dań na zimno, wędlin gotowanych, sałatek.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto
 • Bezglutenowy ketchup i letnia trufla 90 gr

  8,15

  Kompaktowy krem ​​z ketchupem z dodatkiem 3% czarnej letniej trufli. Idealny do przyprawiania mięs, dań na zimno, wędlin gotowanych, sałatek.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto
 • Majonez i czarna trufla letnia 80 gr

  5,82

  Kompaktowy krem ​​na bazie majonezu i czarnej letniej trufli. Idealny do przyprawiania ryb, skorupiaków, mięs, dań zimnych, gotowanych mięs, sałatek.

  Czytaj więcejŁadowanie Fatto
 • Mostarda i czarna letnia trufla 80 gr

  6,24

  Specjały na bazie musztardy i czarnej letniej trufli. Idealny do przyprawiania ryb, skorupiaków, mięs, dań zimnych, gotowanych mięs, sałatek.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto
 • Czarny letni sos barbecue z truflami 80 gr

  5,82

  Półpłynny sos z pastą pomidorową do grilla, z czarną letnią truflą. Dzięki swojemu szczególnemu smakowi i dymnemu aromatowi dobrze komponuje się z różnymi rodzajami mięs i warzyw.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto
 • Sos sojowy truflowy 100 ml

  6,15

  Przyprawa na bazie truflowego sosu sojowego. Doskonałe do sushi i sashimi oraz jako dodatek do sałatek, ryżu i ryb. Wzmacnia smak potraw, z którymi jest podawany, czyniąc je smacznymi i smacznymi.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto
 • Czarny sos z czarną letnią truflą 5% 180 gr

  9,30

  Czarny sos z dodatkiem 5% czarnej letniej trufli. Idealnie nadaje się jako dodatek do grzanek i nadzienia do przystawek, pierwszego i drugiego dania, omletów oraz jako baza do wszystkich dań z truflami.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto
 • Czarny letni sos truflowy z truflami

  3,75 - 16,50

  Czarny letni sos truflowo-grzybowy. Idealnie nadaje się jako dodatek do grzanek i nadzienia do przystawek, pierwszego i drugiego dania, omletów oraz jako baza do wszystkich dań z truflami.

  WybieraćŁadowanie Fatto
 • Sos truflowy z białą truflą

  7,74 - 13,50

  Specjały z białą truflą. Idealnie nadaje się jako dodatek do grzanek i nadzienia do przystawek, pierwszego i drugiego dania, omletów oraz jako baza do wszystkich dań z truflami.

  WybieraćŁadowanie Fatto
 • Sos truflowy z letnią truflą 20% 80 gr

  9,54

  Specjały na bazie 20% letniej trufli. Idealnie nadaje się jako dodatek do grzanek i nadzienia do przystawek, pierwszego i drugiego dania, omletów oraz jako baza do wszystkich dań z truflami.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto