Wyświetlane 10 wyników

 • Ocet balsamiczny z Modeny IGP z truflami 100 ml

  8,43

  Przyprawa na bazie octu balsamicznego z Modeny o smaku trufli. Idealnie nadaje się jako przyprawa do sałatek, risotto, jajek, mięs i serów.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto
 • Dressing o smaku białej trufli na bazie oliwy z oliwek extra virgin 100 ml

  6,60

  Oliwa z oliwek extra virgin o smaku białej trufli. Idealnie nadaje się jako dodatek do grzanek i nadzienia do przystawek, pierwszego i drugiego dania, omletów, aw każdym razie jako baza do wszystkich dań z truflami.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto
 • EVO OIL Oliwa z oliwek extra virgin aromatyzowana białą truflą

  6,45 - 9,15

  Przyprawa na bazie oliwy z oliwek extra virgin aromatyzowana białą truflą (tuber magnatum pico). Idealnie nadaje się jako dodatek do grzanek i nadzienia do przystawek, pierwszego i drugiego dania, omletów, aw każdym razie jako baza do wszystkich dań z truflami. Nasze doskonale parzone oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia to kulinarna rozkosz. Maślane i gładkie w konsystencji oraz pełne smaku oleje te zadowolą wymagających smakoszy i początkujących kucharzy. Znakomicie produkowana w małych partiach przez rzemieślników, którzy zanurzają drobne trufle w oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia, nasza oliwa z białych trufli jest rzadsza niż nasza czarna trufla.

  WybieraćŁadowanie Fatto
 • EVO OIL Oliwa z oliwek extra virgin o smaku czarnej trufli

  6,00 - 8,85

  Przyprawa na bazie oliwy z oliwek extra virgin aromatyzowana czarną truflą (tuber melanosporum vitt). Idealnie nadaje się jako dodatek do grzanek i nadzienia do przystawek, pierwszego i drugiego dania, omletów, aw każdym razie jako baza do wszystkich dań z truflami. Nasze doskonale parzone oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia to kulinarna rozkosz. Maślane i gładkie w konsystencji oraz pełne smaku oleje te zadowolą wymagających smakoszy i początkujących kucharzy. Znakomicie produkowana w małych partiach przez rzemieślników, którzy zanurzają delikatne trufle w oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia, nasza oliwa z czarnych trufli jest mocniejsza niż nasza biała trufla.

  WybieraćŁadowanie Fatto
 • Oliwa z oliwek extra virgin z białą truflą

  5,46 - 8,97

  Przyprawa o smaku białej trufli na bazie oliwy z oliwek extra virgin. Idealnie nadaje się jako dodatek do grzanek i nadzienia do przystawek, pierwszego i drugiego dania, omletów, aw każdym razie jako baza do wszystkich dań z truflami.

  WybieraćŁadowanie Fatto
 • Oliwa z oliwek extra virgin z białą truflą 250 ml

  8,97

  Przyprawa na bazie oliwy z oliwek extra virgin aromatyzowana białą truflą (tuber magnatum pico). Idealnie nadaje się jako dodatek do grzanek i nadzienia do przystawek, pierwszego i drugiego dania, omletów, aw każdym razie jako baza do wszystkich dań z truflami.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto
 • Koszerna biała trufla oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia 250 ml

  16,80

  Przyprawa o smaku białej trufli na bazie oliwy z oliwek extra virgin. Certyfikat koszerności. Olej do aromatyzowania pierwszych dań, drugich dań, dodatków, grzanek i innych podobnych produktów.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto
 • Oliwa z oliwek extra virgin z dodatkiem czarnej trufli

  5,13 - 8,70

  Przyprawa aromatyzowana czarną truflą na bazie oliwy z oliwek extra virgin. Idealnie nadaje się jako dodatek do grzanek i nadzienia do przystawek, pierwszego i drugiego dania, omletów, aw każdym razie jako baza do wszystkich dań z truflami.

  WybieraćŁadowanie Fatto
 • Oliwa z oliwek extra virgin z czarną truflą 250 ml

  8,70

  Przyprawa na bazie oliwy z oliwek extra virgin aromatyzowana czarną truflą (tuber melanosporum vitt). Idealnie nadaje się jako dodatek do grzanek i nadzienia do przystawek, pierwszego i drugiego dania, omletów, aw każdym razie jako baza do wszystkich dań z truflami.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto
 • Winegret truflowy 100 ml

  8,64

  Przyprawa na bazie oliwy z oliwek extra virgin i octu balsamicznego z Modeny IGP. Idealnie nadaje się jako przyprawa do sałatek, risotto, jajek, mięs i serów.

  Aggiungi al carrelloŁadowanie Fatto