PREZENTACJA
TRUFFLEAT & UGOLINI

Cześć jestem Roberto Ugolini, założyciel firmy Truffleat srl

która od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą świeżych trufli oraz ekskluzywnych włoskich produktów wysokiej jakości, z truflami i bez.

Rynek trufli przeżywa boom, z tendencją wzrostową wynoszącą co najmniej 12% rocznie.

Nasza firma zajmuje się dostawami produktów gastronomicznych dla kanału Horeca i Retail: przyprawy, sól, sosy, przekąski, oliwa extra virgin, makarony, z truflami i bez.

We Włoszech wiadomo, że każdy region ma swoje skarby dla swojej kuchni. Liczy się każdy składnik, nie tylko tajemnice szefa kuchni i babci!

Sam wyruszyłem na poszukiwanie tych skarbów, jeden po drugim, osobiście spotykając się z każdym producentem, próbując w ten sposób każdego produktu, aby zaświadczyć o jego dobroci, a następnie tworząc dwie ekskluzywne linie, które mam zamiar Państwu zaprezentować.

Oferujemy trzy linie włoskiej doskonałości, pierwszą dedykowaną miłośnikom trufli”LINEA TRUFFLEAT”, druga dedykowana miłośnikom kawioru”LINEA CAVIAREAT” i trzecia dla miłośników doskonałej włoskiej kuchni”LINEA UGOLINI".

Możesz zobaczyć nasze katalogi i cenniki z cenami dla konsumentów (w przypadku HURTOWYCH ceny są dostosowane) pobierając plik PDF w niskiej lub wysokiej rozdzielczości, klikając na powyższe linki.

ROBERTO UGOLINI
ZAŁOŻYCIEL I DYREKTOR GLOBALNEJ SPRZEDAŻY

E-mail: światowy@truffleat.com
Telefon: + 393515111273
WhatsApp: + 393515111273

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z produktów LuxurEat i chciałbyś omówić możliwe przedsięwzięcie biznesowe, skontaktuj się z nami.